Komerční objekt na Meziboří u Litvinova

Zpět na přehled nemovitostí

Vážené RK a makléři nabídněte tuto zakázku svým zájemcům v rámci spolupráce v ASRKM.cz. Rádi Vám poskytneme odměnu v rámci podpory prodeje. Pomozme společně rychlému prodeji a naší společné prosperitě.

1 800 000 - 1 995 000 Kč

Cenové nabídky přijímáme ve výše uvedeném rozsahu. Čekáme na Vaše nabídky. Konečná cena bude stanovena dohodou mezi prodávajícím a kupujícím.

Prodejní Centrum

zakázka č. A003276

počet prohlídek 15 987 x

Vážení klienti,
v případě zájmu o rezervaci této zakázky, domluvení termínu prohlídky, popř. doplňujících dotazů neváhejte volat naše prodejní centrum na telefonu :

226 254 254

a to v pracovní dny

8:30-17:00


Popis nemovitosti

Objekt bývalé kuželny, kolaudovaný v r. 1982 a částečně rekonstruovaný v letech 2000 - 2001 se nachází v horní části města Meziboří na hlavní třídě " Okružní ulici ". V současném stavu je objekt upraven na funkční restaurační zařízení pro 70 míst k sezení vč. baru, kuchyně, toalety pro muže, ženy a personál, dále je zde taneční parket který se nachází v místech, kde dříve byly dráhy pro kuželky, výměra restaurace je 300 m2. V přízemí objektu se nachází samostatná bytová jednotka o výměře 50 m2 , ve které se nachází kuchyňský kout, Wc, sprchový kout, vytápění v celém objektu je plynové (ústřední topení). VOLEJTE NAPRIMO 606 600 269Objekt se nachází na vlastním pozemku a je zde dobrá přístupová komunikace z hlavní - Okružní ulice. Objekt byl v roce 1982 kolaudován a v letech 2000 - 2001 částečně rekonstruování - a to oprava střechy vč. střešní krytiny s oplechováním.V interiérech jsou částečně nová topná tělesa - ústřední topení plynové, nový kotel, bojler, částečně rozvody elektro a vody, nové jističe, alarm. Taneční parket. Topení je ústřední plynové.V restauraci je dobrý televizní příjem vč. televize. V okolí objektu je zastávka Mhd, víceúčelové sportovní vyžití je možné v blízké hale či na venkovních sportovních zařízeních za halou. V blízkosti se nachází též rekonstruovaná lanovka s možností nočního lyžování. Velice příznivá cena objektu.

Jméno :  
Příjmení :  
Telefon :  
E-mail :  
Dotaz :  
Opište kód :   Kontrolní obrázek

Základní údaje

Druh Komerční nemovitost , Hotel
Lokalita Meziboří, Okružní 395, Most
Plocha 574 m2
Plocha užitná 300 m2
Plocha pozemek 574 m2
Počet koupelen 2
Počet WC 127

Další údaje

Nemovitost na mapě
Upozornění: Společnost REALITY Int. neručí za správnost a úplnost informací uvedených na těchto internetových stránkách u jednotlivých inzerovaných nemovitostí ani za případné škody, které zveřejněním nebo užitím těchto informací uživateli vzniknou. Vychází pouze z informací poskytnutých majiteli uvedených nemovitostí.


 
   
Inzerujeme: vyhledávač eReality, ASRKM.cz
Partnerské servery: SurfListings, Car Wrap US, PJ Rent