Prodej pozemku 1 600 m2 v KÚ Karlinky

Zpět na přehled nemovitostí

Vážené RK a makléři nabídněte tuto zakázku svým zájemcům v rámci spolupráce v ASRKM.cz. Rádi Vám poskytneme odměnu v rámci podpory prodeje. Pomozme společně rychlému prodeji a naší společné prosperitě.

1 500 Kč/m2

Cenové nabídky přijímáme ve výše uvedeném rozsahu. Čekáme na Vaše nabídky. Konečná cena bude stanovena dohodou mezi prodávajícím a kupujícím.

Prodejní Centrum

zakázka č. A020342

počet prohlídek 5 552 x

Vážení klienti,
v případě zájmu o rezervaci této zakázky, domluvení termínu prohlídky, popř. doplňujících dotazů neváhejte volat naše prodejní centrum na telefonu :

226 254 254

a to v pracovní dny

8:30-17:00


Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v Liberci XVIII-Karlinky. V tomto kraji Vám nabízíme pozemek o celkové výměře 1 600 m2 v současné době vedený jako trvalý travní porost. Pozemek se nachází v klidné lokalitě poblíž centra obce. Jedná se o rovnou, slunnou parcelu na velice lukrativním místě. Na hranici pozemku je zavedena elektřina, plyn i voda. Odpad je nutné řešit septikem s čističkou. Na pozemku je možné ihned stavět. K pozemku vede dobrá příjezdová cesta. V Karlinkách se nachází veškerá občanská vybavenost. Dopravní dostupnost zajišťuje pravidelná linka autobusu, MHD a vlak. Pozemek je situován na velice dobré a klidné místo. Od pozemku je krásný výhled na město i na vysílač Ještěd.

Jméno :  
Příjmení :  
Telefon :  
E-mail :  
Dotaz :  
Opište kód :   Kontrolní obrázek

Základní údaje

Druh Pozemek , Stavební pozemek, bydlení
Lokalita Liberec (Liberec XVIII-Karlinky), Volgogradská --, Liberec
Plocha pozemek 1 600 m2

Další údaje

Nemovitost na mapě
Upozornění: Společnost REALITY Int. neručí za správnost a úplnost informací uvedených na těchto internetových stránkách u jednotlivých inzerovaných nemovitostí ani za případné škody, které zveřejněním nebo užitím těchto informací uživateli vzniknou. Vychází pouze z informací poskytnutých majiteli uvedených nemovitostí.


 
   
Inzerujeme: vyhledávač eReality, ASRKM.cz
Partnerské servery: SurfListings, Car Wrap US, PJ Rent