Prodej RD na okraji Ústí nad Labem- Krásné Březno, Svádovská

Zpět na přehled nemovitostí

Vážené RK a makléři nabídněte tuto zakázku svým zájemcům v rámci spolupráce v ASRKM.cz. Rádi Vám poskytneme odměnu v rámci podpory prodeje. Pomozme společně rychlému prodeji a naší společné prosperitě.

790 000 - 850 000 Kč

Cenové nabídky přijímáme ve výše uvedeném rozsahu. Čekáme na Vaše nabídky. Konečná cena bude stanovena dohodou mezi prodávajícím a kupujícím.

Prodejní Centrum

zakázka č. A022324

počet prohlídek 7 483 x

Vážení klienti,
v případě zájmu o rezervaci této zakázky, domluvení termínu prohlídky, popř. doplňujících dotazů neváhejte volat naše prodejní centrum na telefonu :

226 254 254

a to v pracovní dny

8:30-17:00


Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout rodinný dům na okraji Ústí nad Labem- Krásné Březno, ulice Svádovská. Dům, který Vám v tomto kraji nabízíme má výměru 145 m2 a je dispozičně řešen jako 1+1 v přízemí, 2+1 v prvním a druhém patře a v podkroví 1+1. Nemovitost je v původním stavu, má dvě patra a podkroví. Dům má dřevěná okna a střechu krytou taškami. Podlahové krytiny domu jsou tvořeny parkety. Do domu je zavedena elektřina 220V, vodovodní přípojka a kanalizace. Vytápění je zajištěno elektrickým topením. V okolí domu je dostatek parkovacích míst a udržované přístupové a příjezdové cesty. V Ústí nad Labem najdeme kompletní občanskou vybavenost. Dopravní spojení je zajištěno pravidelnou linkou autobusu a MHD. Dům se nachází v krásném a klidném prostřední na okraji města. V Ústí nad Labem a přilehlém okolí najdeme množství sportovního a kulturního vyžití, každý si zde určitě vybere podle svých představ a požadavků to, jak trávit volný čas.

Jméno :  
Příjmení :  
Telefon :  
E-mail :  
Dotaz :  
Opište kód :   Kontrolní obrázek

Základní údaje

Druh Rodinný dům , Samostatný RD
Lokalita Ústí nad Labem (Krásné Březno), Svádovská 246, Ústí nad Labem
Plocha 145 m2
Plocha užitná 145 m2
Plocha pozemek 145 m2
Počet koupelen 1
Počet WC 2

Další údaje

Nemovitost na mapě
Upozornění: Společnost REALITY Int. neručí za správnost a úplnost informací uvedených na těchto internetových stránkách u jednotlivých inzerovaných nemovitostí ani za případné škody, které zveřejněním nebo užitím těchto informací uživateli vzniknou. Vychází pouze z informací poskytnutých majiteli uvedených nemovitostí.


 
   
Inzerujeme: vyhledávač eReality, ASRKM.cz
Partnerské servery: SurfListings, Car Wrap US, PJ Rent