Prodej skladovacích prostor 1 200 m2 v centru Děčína

Zpět na přehled nemovitostí

Vážené RK a makléři nabídněte tuto zakázku svým zájemcům v rámci spolupráce v ASRKM.cz. Rádi Vám poskytneme odměnu v rámci podpory prodeje. Pomozme společně rychlému prodeji a naší společné prosperitě.

406 000 - 720 000 Kč

Cenové nabídky přijímáme ve výše uvedeném rozsahu. Čekáme na Vaše nabídky. Konečná cena bude stanovena dohodou mezi prodávajícím a kupujícím.

Prodejní Centrum

zakázka č. A018969

počet prohlídek 8 540 x

Vážení klienti,
v případě zájmu o rezervaci této zakázky, domluvení termínu prohlídky, popř. doplňujících dotazů neváhejte volat naše prodejní centrum na telefonu :

226 254 254

a to v pracovní dny

8:30-17:00


Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji kompletní dřevostavbu nacházející se v centru Děčína. Jedná se o rozebíratelnou dřevěnou halu, jejíž konstrukce se dá převést a postavit z ní například hřebčín. Nemovitost pochází z roku 1875 a je zajímavě dispozičně řešena. Hala má dřevěnou střechu, podlahy jsou betonevé a je do ní zavedena elektřina 380V a vodovodní přípojka. Současný majitel není vlastníkem pozemku, ale po dohodě je možné tento pozemek rovněž odprodat. Celková výměra činí 1 200 m2. Objekt je kompletně oplocený. Před halou je dostatek parkovacích míst a udržované příjezdové cesty. V Děčíně najdeme kompletní občanskou vybavenost, dopravní spojení je zajištěno pravidelnou linkou autobusu, MHD a vlakem. Výborná dostupnost do centra a okolních lokalit.

Jméno :  
Příjmení :  
Telefon :  
E-mail :  
Dotaz :  
Opište kód :   Kontrolní obrázek

Základní údaje

Druh Komerční nemovitost , Skladovací prostory
Lokalita Děčín (Děčín II-Nové Město), -- --, Děčín
Plocha 1 200 m2
Plocha užitná 1 200 m2
Plocha pozemek 1 200 m2

Další údaje

Nemovitost na mapě
Upozornění: Společnost REALITY Int. neručí za správnost a úplnost informací uvedených na těchto internetových stránkách u jednotlivých inzerovaných nemovitostí ani za případné škody, které zveřejněním nebo užitím těchto informací uživateli vzniknou. Vychází pouze z informací poskytnutých majiteli uvedených nemovitostí.


 
   
Inzerujeme: vyhledávač eReality, ASRKM.cz
Partnerské servery: SurfListings, Car Wrap US, PJ Rent