RD 3+1 po rekonstrukci v Očihovci, zahrada 1160 m2 okr. Louny

Zpět na přehled nemovitostí

Vážené RK a makléři nabídněte tuto zakázku svým zájemcům v rámci spolupráce v ASRKM.cz. Rádi Vám poskytneme odměnu v rámci podpory prodeje. Pomozme společně rychlému prodeji a naší společné prosperitě.

1 900 000 - 2 100 000 Kč

Cenové nabídky přijímáme ve výše uvedeném rozsahu. Čekáme na Vaše nabídky. Konečná cena bude stanovena dohodou mezi prodávajícím a kupujícím.

Prodejní Centrum

zakázka č. A017327

počet prohlídek 10 950 x

Vážení klienti,
v případě zájmu o rezervaci této zakázky, domluvení termínu prohlídky, popř. doplňujících dotazů neváhejte volat naše prodejní centrum na telefonu :

226 254 254

a to v pracovní dny

8:30-17:00


Popis nemovitosti

Prodej zrekostruovaného rodinného domu o velikosti 3+1 v přízemí, dále podkroví připraveno k realizaci půdní vestavby. Za zahradě o výměře 1 160 m2 se nachází zapuštěný bazén s filtrací o rozměrech - hloubka 1,2m délka 7m a šířka 3m. Interiér i exteriér domu je po rekonstrukci - dokončeno v roce 2009. Dům se nachází v obci Očihovec - vzdálenosti do okolních měst - Podbořany 7 km, Žatec 17 km, Rakovník 25 km, Kladno 48 km, Praha 65 km. Do obce autobusové spojení, pojízdná prodejna. Očihov 1 km - restaurace, obchod. Dále v nedalekých Podbořanech veškerá občanská vybavenost. Odvoz do školáků do Podbořan je zajištěn z Očihovce.Pozemek je rovninatý kombinovaný s mírně svažitým pozemkem, na kterém jsou ovocné stromy, udržovaná tráva, zabudovaný bazén. Na pozemku je vlastní studna.Rodinný dům je rekonstruován - střešní krytina Bramac, nová dřevěná okna Ditherm, nové okapy, svody, venkovní žaluzie, venkovní fasáda. Garáž pro 2 osobní vozidla. Interiér sestává s verandy, prádelny a bytové jednotky o velikosti 3+1. Podlahová krytina je kombinovaná a to dlažba/plovoucí podlaha. Obývací pokoj s krbovými kamny, jídelna a kuchyň - vše prostorné a vkusně zařízené. V interiéru nové rozvody elektro, odpady. Snížené stropy, které jsou zateleny. Rozvody topení jsou v mědi. Topení je ústřední kombinované s krbovými kamny.Rodinný dům je ihned volný a jeho technický stav je ve velmi dobrém stavu - rekonstrukce dokončena v r.2009. Ideální výměra zahrady, zabudovaný bazén, garáž. Doporučuji

Jméno :  
Příjmení :  
Telefon :  
E-mail :  
Dotaz :  
Opište kód :   Kontrolní obrázek

Základní údaje

Druh Rodinný dům , Samostatný RD
Lokalita Očihov (Očihovec), Očihov (Očihovec) 51, Louny
Plocha 581 m2
Plocha užitná 130 m2
Plocha pozemek 1 160 m2
Počet koupelen 1
Počet WC 1

Další údaje

Nemovitost na mapě
Upozornění: Společnost REALITY Int. neručí za správnost a úplnost informací uvedených na těchto internetových stránkách u jednotlivých inzerovaných nemovitostí ani za případné škody, které zveřejněním nebo užitím těchto informací uživateli vzniknou. Vychází pouze z informací poskytnutých majiteli uvedených nemovitostí.


 
   
Inzerujeme: vyhledávač eReality, ASRKM.cz
Partnerské servery: SurfListings, Car Wrap US, PJ Rent