RD 5+1 se zahradou v centru Mšených-lázních, Šafranice

Zpět na přehled nemovitostí

Vážené RK a makléři nabídněte tuto zakázku svým zájemcům v rámci spolupráce v ASRKM.cz. Rádi Vám poskytneme odměnu v rámci podpory prodeje. Pomozme společně rychlému prodeji a naší společné prosperitě.

2 265 000 - 4 200 000 Kč

Cenové nabídky přijímáme ve výše uvedeném rozsahu. Čekáme na Vaše nabídky. Konečná cena bude stanovena dohodou mezi prodávajícím a kupujícím.

Prodejní Centrum

zakázka č. A022321

počet prohlídek 7 819 x

Vážení klienti,
v případě zájmu o rezervaci této zakázky, domluvení termínu prohlídky, popř. doplňujících dotazů neváhejte volat naše prodejní centrum na telefonu :

226 254 254

a to v pracovní dny

8:30-17:00


Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout rodinný dům v centru Mšených- lázních, ulice Šafranice. Dům, který Vám v tomto kraji nabízíme má výměru 619 m2 a je dispozičně řešen jako 5+1 s možností přestavby dalších 6-8 místností. Nemovitost má jedno patro a podkroví. Dům má plastová okna a střechu krytou taškami. Podalhové krytiny jsou tvořeny dlažbou a kobercem. Do domu je zavedena elektřina 220V, vodovodní a plynová přípojka a kanalizace. Veškeré přípojky jsou přivedeny i do patra. Vytápění je zajištěno plynovým topením. K dispozici je zde krb. K domu náleží ještě pozemek o celkové výměře 343 m2. V okolí domu je dostatek parkovacích míst a udržované přístupové a příjezdové cesty. Ve Mšených- lázních najdeme kompletní občanskou vybavenost. Dopravní spojení je zajištěno pravidelnou linkou autobusu. Dům se nachází v krásném a klidném prostřední v centru města. Ve Mšených- lázních a přilehlém okolí najdeme množství sportovního a kulturního vyžití, každý si zde určitě vybere podle svých představ a požadavků to, jak trávit volný čas.

Jméno :  
Příjmení :  
Telefon :  
E-mail :  
Dotaz :  
Opište kód :   Kontrolní obrázek

Základní údaje

Druh Rodinný dům , Samostatný RD
Lokalita Mšené-lázně, Šafranice 189, Litoměřice
Plocha 619 m2
Plocha užitná 619 m2
Plocha pozemek 343 m2
Počet koupelen 2
Počet WC 2

Další údaje

Nemovitost na mapě
Upozornění: Společnost REALITY Int. neručí za správnost a úplnost informací uvedených na těchto internetových stránkách u jednotlivých inzerovaných nemovitostí ani za případné škody, které zveřejněním nebo užitím těchto informací uživateli vzniknou. Vychází pouze z informací poskytnutých majiteli uvedených nemovitostí.


 
   
Inzerujeme: vyhledávač eReality, ASRKM.cz
Partnerské servery: SurfListings, Car Wrap US, PJ Rent