Rozestavěný RD 5+1 ve vilové zástavbě v Blšanech u Loun okr. Louny

Zpět na přehled nemovitostí

Vážené RK a makléři nabídněte tuto zakázku svým zájemcům v rámci spolupráce v ASRKM.cz. Rádi Vám poskytneme odměnu v rámci podpory prodeje. Pomozme společně rychlému prodeji a naší společné prosperitě.

690 000 Kč

Cenové nabídky přijímáme ve výše uvedeném rozsahu. Čekáme na Vaše nabídky. Konečná cena bude stanovena dohodou mezi prodávajícím a kupujícím.

Prodejní Centrum

zakázka č. A017326

počet prohlídek 10 219 x

Vážení klienti,
v případě zájmu o rezervaci této zakázky, domluvení termínu prohlídky, popř. doplňujících dotazů neváhejte volat naše prodejní centrum na telefonu :

226 254 254

a to v pracovní dny

8:30-17:00


Popis nemovitosti

Prodej rozestavěného rodinného domu o velikosti 5+1 v nově vznikající vilové zástavbě rodinných domů v Blšanech u Loun. Výměra pozemku je 544 m2. Do Blšan u Loun je velmi dobré vlakové i autobusové spojení. Vzdálenost do Loun je 5 km, po panelové cestě je vzdálenost 2 km. Jedná se o velmi zajímavou lokalitu nových rodinných domů s krásným výhledem na České Středohoří. Pozemek je rovinatý - příjezd k pozemku je po barevné zámkové dlažbě. Na hraně pozemku jsou tyto inženýrské sítě - plyn a elektro a přímo na pozemku voda.Jedná se o rodinný dům - po dokončení dispozičně je řešen následovně: přízemí kuchyň, obývací pokoj a samostatný pokoj, dále toaleta, sprchový kout, kotelna na plyn. Ve II. nadzemním podlaží - 3 samostatné pokoje a koupelna.V projektu je též v zadní části pozemku garáž pro 2 osobní automobily. Vytápění je plynové.Velice příznivá cena nabízeného rozestavěného domu ve vilové zástavbě domů v těsné blízkosti Loun.

Jméno :  
Příjmení :  
Telefon :  
E-mail :  
Dotaz :  
Opište kód :   Kontrolní obrázek

Základní údaje

Druh Rodinný dům , Samostatný RD
Lokalita Blšany u Loun, Blšany u Loun , Louny
Plocha 110 m2
Plocha užitná 165 m2
Plocha pozemek 544 m2
Počet koupelen 2
Počet WC 2

Další údaje

Nemovitost na mapě
Upozornění: Společnost REALITY Int. neručí za správnost a úplnost informací uvedených na těchto internetových stránkách u jednotlivých inzerovaných nemovitostí ani za případné škody, které zveřejněním nebo užitím těchto informací uživateli vzniknou. Vychází pouze z informací poskytnutých majiteli uvedených nemovitostí.


 
   
Inzerujeme: vyhledávač eReality, ASRKM.cz
Partnerské servery: SurfListings, Car Wrap US, PJ Rent